Kursy walut: 1 EUR = 4.31 PLN; 1 USD = 3.73 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

 
 

 

 

Eko - Market Sp. z o.o.

[Polska] Herbata Yerba Mate Amanda z cytryną [500 g]
2018-03-29

Prześlij ofertę znajomemu Dodaj ofertę do schowka

YERBA MATE uznana jest na świecie jako napój przeciwko depresji i zmęczeniu. Napój ten jest doskonałą ochroną przed negatywnymi wpływami nowoczesnej cywilizacji. Oczyszcza organizm z toksyn – między innymi rakotwórczych metali ciężkich jak kadm, ołów i rtęć. Ponadto roślina ta zwiększa sprawność umysłową i fizyczną, leczy anemię, wyczerpanie nerwowe, poprawia nastrój w przypadku depresji. Zwalcza skutki niektórych alergii np. kataru siennego. Regeneruje siły w okresie rekonwalescencji, poprawia przemianę materii. Yerba Mate jest moczopędna, działa wspomagająco w kuracjach odchudzających.

Liście Yerba Mate zawierają bardzo niewiele kofeiny – dlatego pobudzające działanie tej herbaty nie pochodzi z kofeiny. Yerba Mate posiada właściwie wszystkie witaminy oraz liczne sole mineralne jak sód, magnez, wapń, żelazo, miedź, potas, krzem, fosforany, siarkę. Wszystkie te składniki sprawiają, że Yerba Mate odgrywa ważną rolę w regeneracji komórek i utrzymuje wysoką sprawność układu nerwowego. Dlatego też stała się ulubionym napojem mieszkańców Ameryki Południowej oraz narodowym napojem Argentyńczyków. W Ameryce Północnej Yerba Mate jest używana do produkcji napojów orzeźwiających.

Yerba Mate Amanda Limon to grubo cięte listki z dodatkiem niewielkiej ilości gałązek. Aromat cytryny nadaje tej mate wyjątkowo pięknego charakteru.
Odpowiedz na ofertę

 

Sprawdź oferty w kategorii: Artykuły spożywcze -> Używki -> Herbata

 
     
 

Eko - Market Sp. z o.o.

Ulica:Prymasa Tysiąclecia 83
Miasto:Warszawa
Kod pocztowy:01-242
Region:mazowieckie
Kraj:Polska
Telefon: +48 51 0041020
Faks: +48 22 4078702

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: Piotr Ruszczewski
Telefon stacjonarny: +48 22 4078702
Telefon komórkowy: +48 510041020
Odpowiedz na ofertę

 
     


Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję